Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0635<br />
Paar vaz<strong>en</strong><br />
van craquelé keramiek,<br />
Boch, Art Deco tijdvak, ca 1925.<br />
H = 24 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0636<br />
Grote siervaas<br />
van aardewerk in Delftse trant.<br />
Céramique fabriek, Maastricht<br />
H = 52 cm<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
0637<br />
Pres<strong>en</strong>teerstand<br />
van metaal <strong>en</strong> plexi<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0638<br />
Het erf<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd; IS. Warnig<br />
50 x 60 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0639<br />
Jonge man met hoed,<br />
Groep van porselein, Royal Duc<br />
80.00 / 90.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be