Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0150<br />
400 - dag<strong>en</strong> klokje<br />
onder stolp<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0151<br />
Staande klok<br />
van eik<strong>en</strong>hout,<br />
uurwerk getek<strong>en</strong>d:<br />
"Paquet joint à la haute chaussée à montaigne, 1787"<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0152<br />
P<strong>en</strong>dule met boer <strong>en</strong> boerin<br />
van verguld zamac<br />
onder glaz<strong>en</strong> stolp,<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0153<br />
Peervormige kookketel<br />
van geel koper<br />
H = 40 cm.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0154<br />
Schoorste<strong>en</strong>garnituur<br />
met p<strong>en</strong>dule <strong>en</strong> twee sierstukk<strong>en</strong><br />
van zwart marmer versierd met paard<strong>en</strong><br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be