22.08.2013 Views

Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0012<br />

Vanhuyse Willy (Roeselare 1911 - Oost<strong>en</strong>de 1993)<br />

Moeder met kind,<br />

Beeld van terra cotta,<br />

Gesigneerd: Willy Vanhuyse<br />

80.00 / 120.00 Euro<br />

0013<br />

Jongetje met e<strong>en</strong> gans<br />

Beeldje van polychroom <strong>en</strong> goudgehoogd porselein,<br />

H = 15 cm<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0014<br />

De scho<strong>en</strong>maker in de war door e<strong>en</strong> jonge dame<br />

Beeld van monochroom wit biscuit.<br />

H = 27 cm.<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0015<br />

Moeder met kind<br />

Beeld van aardewerk,<br />

Italië, 20ste eeuw<br />

H = 40 cm.<br />

120.00 / 150.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be