22.08.2013 Views

Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0258<br />

Jonge vrouw<br />

Engelse kleur<strong>en</strong>lithografie, 19de eeuw.<br />

Gesigneerd: James Clifford<br />

37 x 30 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0259<br />

Lot van twee afbeelding<strong>en</strong> van roz<strong>en</strong>,<br />

Chromolitho's naar Redouté<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0260<br />

Musicer<strong>en</strong>d gezelschap in het park<br />

<strong>In</strong>gekleurde gravure<br />

in e<strong>en</strong> decoratieve lijst.<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0261<br />

Het Jezuiët<strong>en</strong>college van Nam<strong>en</strong>, het Kasteel van Warfusé <strong>en</strong><br />

Zicht op de stad Châtelet.<br />

Drie pr<strong>en</strong>t<strong>en</strong> van Remacle Le Loup<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0262<br />

Historische gebouw<strong>en</strong> <strong>en</strong> stadszicht<strong>en</strong>,<br />

vooral uit de provincies Antwerp<strong>en</strong> <strong>en</strong> Brabant<br />

E<strong>en</strong> uitgebreid lot gravures <strong>en</strong> lithografiën,<br />

voornamelijk 19de eeuw.<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be