Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0258<br />
Jonge vrouw<br />
Engelse kleur<strong>en</strong>lithografie, 19de eeuw.<br />
Gesigneerd: James Clifford<br />
37 x 30 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0259<br />
Lot van twee afbeelding<strong>en</strong> van roz<strong>en</strong>,<br />
Chromolitho's naar Redouté<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0260<br />
Musicer<strong>en</strong>d gezelschap in het park<br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure<br />
in e<strong>en</strong> decoratieve lijst.<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0261<br />
Het Jezuiët<strong>en</strong>college van Nam<strong>en</strong>, het Kasteel van Warfusé <strong>en</strong><br />
Zicht op de stad Châtelet.<br />
Drie pr<strong>en</strong>t<strong>en</strong> van Remacle Le Loup<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0262<br />
Historische gebouw<strong>en</strong> <strong>en</strong> stadszicht<strong>en</strong>,<br />
vooral uit de provincies Antwerp<strong>en</strong> <strong>en</strong> Brabant<br />
E<strong>en</strong> uitgebreid lot gravures <strong>en</strong> lithografiën,<br />
voornamelijk 19de eeuw.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be