Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0176<br />
Claes<strong>en</strong> Jef (Oud - Turnhout, 1878 - 1965)<br />
Ve<strong>en</strong>landschap<br />
Olieverf op hardboard<br />
Gesigneerd: Jef Claes<strong>en</strong><br />
26 x 34 cm<br />
50.00 / 70.00 Euro<br />
0177<br />
Olieverf op hardboard<br />
26 x 34 cm<br />
50.00 / 70.00 Euro<br />
0178<br />
Twee hond<strong>en</strong>,<br />
Oliverf op paneel,<br />
20ste eeuw;<br />
20 x 24 cm<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
0179<br />
Boet<strong>en</strong>de Maria Magdal<strong>en</strong>a,<br />
Olieverf op paneel, 18de eeuw.<br />
24 x 20 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0180<br />
De Troyer Prosper (1880 -1961)<br />
Portret van zijn 1ste vrouw.<br />
Aquarel,<br />
Gesigneerd: Prosper De Troyer<br />
58 x 48 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be