Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0541<br />
2 bureau's<br />
van metaal <strong>en</strong> hout<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0542<br />
Le faucheux,<br />
acryl op doek,<br />
Gesigneerd: Guido Van Less<strong>en</strong>.<br />
Gedateerd: 1975<br />
80 x 80 cm<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0543<br />
Vlaamse kroonluchter<br />
van tin<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0544<br />
Commode<br />
met twee roldeurtjes<br />
in Lodewijk XVI stijl, modern<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0545<br />
Schoemans Octave (Tess<strong>en</strong>derlo)<br />
Watermol<strong>en</strong> aan e<strong>en</strong> dreef<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Octave Schoemans,<br />
62 x 85<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be