Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0217<br />
Luchter<br />
van kristal met blauwe bell<strong>en</strong><br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0218<br />
Kroonluchter<br />
van brons met 12 licht<strong>en</strong>,<br />
versierd met kindjes op de uitkijk<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0219<br />
Luchter met <strong>en</strong>gel<br />
van verguld zamac,<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0220<br />
Sac à perles<br />
uitgevoerd in Lodewijk XVIstijl<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0221<br />
Lot van 3 lamp<strong>en</strong> in de stijl van Tiffany<br />
75.00 / 100.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be