22.08.2013 Views

Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0656<br />

Spiegel<br />

van gepolychromeerd hout<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0657<br />

3 vormstukk<strong>en</strong><br />

van goudgehoogd porselein met e<strong>en</strong> rood decor,<br />

Limoges<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0658<br />

Taartschotel<br />

van goudgehoogd porselein,<br />

Parijs, 19de eeuw, met initial<strong>en</strong><br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0659<br />

Salongarnituur<br />

bestaande uit e<strong>en</strong> tweezit <strong>en</strong> twee éénzitt<strong>en</strong><br />

van hout <strong>en</strong> rietvlechtwerk<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0660<br />

Aapje<br />

Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />

Gemerkt met zwaardjes<br />

H = 24 cm<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

0661<br />

Lot mess<strong>en</strong>leggers <strong>en</strong> 2 college couverts<br />

van verzilverd metaal<br />

70.00 / 90.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be