Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0656<br />
Spiegel<br />
van gepolychromeerd hout<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0657<br />
3 vormstukk<strong>en</strong><br />
van goudgehoogd porselein met e<strong>en</strong> rood decor,<br />
Limoges<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0658<br />
Taartschotel<br />
van goudgehoogd porselein,<br />
Parijs, 19de eeuw, met initial<strong>en</strong><br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0659<br />
Salongarnituur<br />
bestaande uit e<strong>en</strong> tweezit <strong>en</strong> twee éénzitt<strong>en</strong><br />
van hout <strong>en</strong> rietvlechtwerk<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0660<br />
Aapje<br />
Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />
Gemerkt met zwaardjes<br />
H = 24 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0661<br />
Lot mess<strong>en</strong>leggers <strong>en</strong> 2 college couverts<br />
van verzilverd metaal<br />
70.00 / 90.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be