Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0629<br />
5 glasraampjes voor de restaurateur<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0630<br />
Rosièr (Belgische School)<br />
Hasp<strong>en</strong>gouws landschap<br />
Olievef op doek,<br />
Gesigneerd: Rosièr<br />
75 x 95 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0631<br />
V<strong>en</strong>etiaanse luchter<br />
met 6 licht<strong>en</strong><br />
( één arm beschadigd)<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0632<br />
Hermans Gerard (G<strong>en</strong>t 1901 - 1978)<br />
Hoofd van e<strong>en</strong> boer,<br />
Potloodtek<strong>en</strong>ing<br />
Gesigneerd: Gerard Hermans<br />
33,5 x 29 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0633<br />
Salontafel<br />
in Louis Philippe stijl<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0634<br />
80-delig bestek<br />
van verzilverd metaal,<br />
Art Deco tijdvak, ca 1932<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be