Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0833<br />
Fleur<strong>en</strong> Ger (limburgse hed<strong>en</strong>daagse kunst<strong>en</strong>aar)<br />
Het doolhof<br />
Olieverf op hardboard,<br />
Gesigneerd: Ger Fleur<strong>en</strong>,<br />
72 x 72 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0834<br />
De verleiding<br />
Olieverf op hardboard,<br />
80 x 40 cm<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
0835<br />
De Roos<br />
Olieverf op hardboard,<br />
60 x 48 cm<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
0836<br />
Mondriaan bis<br />
Olieverf op hardboard,<br />
72 x 72 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be