Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0326<br />
Christus<br />
van gepolychromeerd gips<br />
onder stolp<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0327<br />
Créme kleurige kazuifel<br />
versierd met goud <strong>en</strong> zilverdraad<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0328<br />
Agnus Dei<br />
van was in e<strong>en</strong> versierde glaz<strong>en</strong> nis<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0329<br />
Heilig Hart van Christus<br />
Beeld van gepatineerd brons<br />
<strong>en</strong> e<strong>en</strong> hout<strong>en</strong> Onze Lieve Vrouw beeld.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0330<br />
St Rochus <strong>en</strong> Onze lieve Vrouw<br />
Beeldje van veelkleurig handdgeschilderd <strong>en</strong> goudgehoogd porselein,<br />
Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be