Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0342<br />
Doosje voor speelkaart<strong>en</strong><br />
van beschilderd olijfhout<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0343<br />
Douv<strong>en</strong> S. (°Schoonhov<strong>en</strong> 1919)<br />
Herfst in Neerpelt<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: S. Douv<strong>en</strong><br />
38 x 48 cm.<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0344<br />
Winterlandschap<br />
Olieverf op doek,<br />
40 x 48 cm.<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0345<br />
V<strong>en</strong>nelandschap<br />
Olieverf op doek,<br />
30 x 38 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0346<br />
Lammaert Leon (Belgische kunst<strong>en</strong>aar)<br />
Dreef met berk<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd:Lammaert Leon<br />
69 x 79 cm<br />
350.00 / 400.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be