22.08.2013 Views

Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0342<br />

Doosje voor speelkaart<strong>en</strong><br />

van beschilderd olijfhout<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0343<br />

Douv<strong>en</strong> S. (°Schoonhov<strong>en</strong> 1919)<br />

Herfst in Neerpelt<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: S. Douv<strong>en</strong><br />

38 x 48 cm.<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0344<br />

Winterlandschap<br />

Olieverf op doek,<br />

40 x 48 cm.<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0345<br />

V<strong>en</strong>nelandschap<br />

Olieverf op doek,<br />

30 x 38 cm.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0346<br />

Lammaert Leon (Belgische kunst<strong>en</strong>aar)<br />

Dreef met berk<strong>en</strong><br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd:Lammaert Leon<br />

69 x 79 cm<br />

350.00 / 400.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be