22.08.2013 Views

Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0613<br />

Bureelmeubel van metaal<br />

laag model<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0614<br />

Lot voorwerp<strong>en</strong><br />

van verzilverd metaal<br />

80.00 / 90.00 Euro<br />

0615<br />

Deltour Mireille (1905 - 1990)<br />

Sneeuwlandschap met winterzon<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Mireille Deltour,<br />

50 x 70 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0616<br />

5 sierbord<strong>en</strong> <strong>en</strong> 2 vaasjes<br />

van kobaltblauw goudgehoogd porselein<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0617<br />

Twee decoratieve pr<strong>en</strong>t<strong>en</strong><br />

met plant<strong>en</strong><br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0618<br />

Lot bord<strong>en</strong> <strong>en</strong> taartschotels<br />

van aardewerk.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be