Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0613<br />
Bureelmeubel van metaal<br />
laag model<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0614<br />
Lot voorwerp<strong>en</strong><br />
van verzilverd metaal<br />
80.00 / 90.00 Euro<br />
0615<br />
Deltour Mireille (1905 - 1990)<br />
Sneeuwlandschap met winterzon<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Mireille Deltour,<br />
50 x 70 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0616<br />
5 sierbord<strong>en</strong> <strong>en</strong> 2 vaasjes<br />
van kobaltblauw goudgehoogd porselein<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0617<br />
Twee decoratieve pr<strong>en</strong>t<strong>en</strong><br />
met plant<strong>en</strong><br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0618<br />
Lot bord<strong>en</strong> <strong>en</strong> taartschotels<br />
van aardewerk.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be