Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0650<br />
Lage salontafel<br />
van verguld metaal <strong>en</strong> glas,<br />
design uit de jar<strong>en</strong> '70<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0651<br />
Twee gedekselde pott<strong>en</strong><br />
van porselein met blauw decor.<br />
Gemerkt: A. Gillard.<br />
30.00 / 50.00 Euro<br />
0652<br />
Drie kriss<strong>en</strong><br />
waarvan 2 uit de 19de eeuw<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0653<br />
Landschap in de Pyr<strong>en</strong>eeën,<br />
Olieverf op doek, op karton geplakt.<br />
Onduidelijk gesigneerd,<br />
21 x 26 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0654<br />
Capodimonte (20ste eeuw.)<br />
Twee dans<strong>en</strong>de nimf<strong>en</strong><br />
van wit monochroom biscuit<br />
Capodimonte, 20ste eeuw<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0655<br />
Drie bordjes<br />
van Italiaans aardewerk<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be