Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0075<br />
Broche,<br />
van zilver met leeuw<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0076<br />
Kruis<br />
van zilver<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0077<br />
Armband in de vorm van e<strong>en</strong> slang,<br />
van verguld zilver, 46 gram<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0078<br />
Armband, retro van stijl<br />
van zilver, 45 gram<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0079<br />
Twee fijne broches<br />
van filetgraan zilver<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be