Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0759<br />
Consoletafel<br />
belijmd met mahoniehout,<br />
Louis Philippe tijdvak 19de eeuw.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0760<br />
Lot tapijtjes<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0761<br />
Winterlandschap<br />
Olieverf op paneel,<br />
Anoniem meester, 20ste eeuw.<br />
20 x 24 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0762<br />
Eéndeurskastje<br />
van mahoniehout, 19de eeuw.<br />
90.00 / 125.00 Euro<br />
0763<br />
Tapijt<br />
van wol met rood veld.<br />
180 x 90 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be