Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0096<br />
Siervaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd aardewerk,<br />
Boch Keramis.<br />
H = 34 cm.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0097<br />
10-delig Koffieservies<br />
van wit gehoogd porselein.<br />
30.00 / 50.00 Euro<br />
0098<br />
Pres<strong>en</strong>tatieschaal<br />
van Oost<strong>en</strong>rijks porselin<br />
B = 28 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0099<br />
Moeder leert e<strong>en</strong> kind lez<strong>en</strong><br />
Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />
Gemerkt met e<strong>en</strong> gekroonde D.<br />
H = 21 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0100<br />
Fluitvaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd <strong>en</strong> goudgehoogd porselein,<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
Gemerkt: J<br />
H = 23 cm.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be