Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0181<br />
De bedelaarster<br />
Olieverf op paneel,<br />
Anonieme meester uit de 20ste eeuw.<br />
40 x 29 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0182<br />
Herder met schap<strong>en</strong> in de sneeuw.<br />
Olieverf op paneel<br />
30 x 40 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0184<br />
Onze Lieve Vrouw <strong>en</strong> kind,<br />
Olieverf op paneel,<br />
Barok, 17de eeuw.<br />
( te restaurer<strong>en</strong>)<br />
35 x 26 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0185<br />
Hulstaert Albert (° 1918)<br />
Stillev<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op hardboard,<br />
Gesigneerd: Albert Hulstaert<br />
34 x 48 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0186<br />
Reeks van 5 stoel<strong>en</strong><br />
met rietvlechtwerk<br />
van gesned<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout,<br />
Neo-r<strong>en</strong>aissancetijdvak, 19de eeuw.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be