Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0091<br />
Tête à tête<br />
van blauw goud gehoogd porselein,<br />
Royal <strong>Europe</strong><br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0092<br />
Jong<strong>en</strong> <strong>en</strong> meisje in 18de eeuwse klederdracht<br />
Paar beeldjes van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />
Gemerkt met zwaardjes<br />
H = 23 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0093<br />
2 bonbonnières<br />
van blauw/wit biscuit<br />
Wedgewood,<br />
Doorsnede: 13 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0094<br />
Siermandje<br />
van aardewerk, met verguld<strong>en</strong> montuur.<br />
Doorsnede: 19 cm.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0095<br />
Jonge moeder bij e<strong>en</strong> kindje in e<strong>en</strong> wieg<br />
Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />
Gemerkt met zwaardjes<br />
H = 24 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be