Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0331<br />
Arabier<strong>en</strong> op e<strong>en</strong> markt<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: R. Wilson<br />
100 x 75 cm.<br />
350.00 / 450.00 Euro<br />
0332<br />
Heilige familie <strong>en</strong> twee bidd<strong>en</strong>de <strong>en</strong>geltjes<br />
van biscuit,<br />
Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0334<br />
De Bespotting van Christus;<br />
Olieverf op doek,<br />
19de eeuw,<br />
te restaurer<strong>en</strong><br />
108 x 70 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0335<br />
<strong>In</strong>terieur met galant gezelschap,<br />
Olieverf op paneel,<br />
Anonieme meester uit de 20ste eeuw.<br />
39 x 20 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0336<br />
Baptist PH. (G<strong>en</strong>kse kunst<strong>en</strong>aar)<br />
Kempisch interieur<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: PH. Baptist<br />
48 x 69 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be