22.08.2013 Views

Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0144<br />

Staande klok<br />

van gesned<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout,<br />

Kemp<strong>en</strong>, 19de eeuw<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0145<br />

Staande klok<br />

van not<strong>en</strong>hout,<br />

600.00 / 700.00 Euro<br />

0146<br />

P<strong>en</strong>dulehouder<br />

van rood gekleurd aardewerk.<br />

Paar kandelaars zijn toegevoegd.<br />

Art Deco tijdvak, ca 1925<br />

50.00 / 70.00 Euro<br />

0147<br />

van blauw gekleurd aardewerk.<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0148<br />

Twee p<strong>en</strong>dulehouders<br />

van handgeschilderd aardewerk;<br />

telk<strong>en</strong>s bekroond met e<strong>en</strong> koppel vogels.<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

0149<br />

Moreau L & F (Frankrijk, 19de eeuw.)<br />

P<strong>en</strong>dule met e<strong>en</strong> <strong>en</strong>gel <strong>en</strong> e<strong>en</strong> duif<br />

als bekroning<br />

van zamac,<br />

Gesigneerd: Moreau<br />

400.00 / 600.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be