Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0699<br />
Nomad<strong>en</strong>tapijt<br />
met blauw <strong>en</strong> rode kleur<strong>en</strong><br />
130 x 95 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0700<br />
salontafel<br />
van eik<strong>en</strong>hout<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0701<br />
Tapijt<br />
van wol met rode kleur<strong>en</strong> <strong>en</strong> gestileerde tek<strong>en</strong>ing<br />
180 x 125 cm.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0702<br />
salontafel<br />
50.00 / 75.00 Euro<br />
0703<br />
Spiegeltje<br />
van verguld hout.<br />
h = 68 cm<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0704<br />
Paar fraaie Griekse vaz<strong>en</strong><br />
van veelkleurig, handgeschilderd <strong>en</strong> goudgehoogd porselein.<br />
Parijs, Napoleon III tijdvak, ( één beschadigd)<br />
h = 27 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be