Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0056<br />
Claes A. (Averbode, 20ste eeuw.)<br />
Sneeuwlandschap<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: A. Claes<br />
Gedateerd: 1993,<br />
23 x 30 cm.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0057<br />
Romantisch landschap<br />
Olieverf op doek,<br />
met schitter<strong>en</strong>de lijst,<br />
Kopie naar 19de eeuws werk<br />
60 x 90 cm<br />
600.00 / 750.00 Euro<br />
0058<br />
Kempisch interieur met boerin<br />
Olieverf op hardboard,<br />
Gesigneerd: Scivantz<br />
48 x 59 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0059<br />
Vier schilderij<strong>en</strong> met als voorstelling<br />
de vier seizo<strong>en</strong><strong>en</strong>,<br />
Olieverf op paneel,<br />
35 x 30 cm.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0060<br />
Stillev<strong>en</strong> met fruit<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Van Aeld<strong>en</strong><br />
60 x 50 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be