Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0562<br />
Kruislieveheer<br />
van gesned<strong>en</strong> hout, ca 1800<br />
90.00 / 125.00 Euro<br />
0563<br />
Nollet Paul (Luik, °1911)<br />
Spaans stadszicht<br />
Olieverf op hardboard,<br />
Gesigneerd: Paul Nollet<br />
51 x 65 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0564<br />
Oosters tapijt<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0565<br />
Wiskemann Oskar (Belgisch atelier: zilver <strong>en</strong> verzilverd)<br />
48-delig bestek<br />
van verzilverd metaal.<br />
België, Atelier: Oskar Wiskemann, ca 1930.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0566<br />
2 stoeltjes<br />
van fruithout<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be