Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0603<br />
Gedekselde doos<br />
van rood glaswerk <strong>en</strong> metaal.<br />
H = 19 cm.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0604<br />
Twee schilderij<strong>en</strong><br />
Koei<strong>en</strong> aan e<strong>en</strong> windmol<strong>en</strong>, +<br />
E<strong>en</strong> Landschap<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Romba<br />
40 x 50 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0605<br />
Siervaasje met assepoester<br />
<strong>en</strong> het scho<strong>en</strong>tje als thema<br />
van biscuit<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0606<br />
Karaf <strong>en</strong> 5 glaz<strong>en</strong><br />
van kristal<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0607<br />
Lot van drie antieke maatbekers<br />
van tin<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be