Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0086<br />
Lot van 11 bordjes<br />
van aardewerk met voorstelling<strong>en</strong> van Napoleons veldslag<strong>en</strong><br />
in e<strong>en</strong> transferdecor<br />
Maastricht, Céramique Fabriek.<br />
( één gebarst<strong>en</strong>)<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0087<br />
Jonge man in 18de eeuwse klederdracht<br />
Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />
Gemerkt met zwaardjes<br />
H = 24 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0088<br />
Siroopkan<br />
van handgeschilderd aardewerk,<br />
Frankrijk, 18de eeuw.<br />
(oor hersteld)<br />
H = 23 cm.<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0089<br />
Eet <strong>en</strong> koffieservies<br />
van veelkleurig handgeschilderd <strong>en</strong> goudgehoogd porselein,<br />
Frankrijk, B & C° Limoges, Meester:L Bernardaud & C°<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0090<br />
Paar spel<strong>en</strong>de meisjes met bloem<strong>en</strong> <strong>en</strong> kor<strong>en</strong>st<strong>en</strong>gels<br />
Gemerkt met zwaardjes<br />
H = 20 cm.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be