Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0678<br />
Grote ketel<br />
van koper<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0679<br />
Suikerpoederstrooier <strong>en</strong> zoutvat<br />
van tin, 19de eeuw.<br />
H = 11 <strong>en</strong> 13 cm.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0680<br />
Computertafel<br />
van inox<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0681<br />
Heyl<strong>en</strong> Flor<strong>en</strong>t (Belgische kunst<strong>en</strong>aar)<br />
Hoeve<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: Flor<strong>en</strong>t Heyl<strong>en</strong><br />
27 x 34 cm.<br />
125.00 / 175.00 Euro<br />
0682<br />
Gietijzer<strong>en</strong> rooster<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be