Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0711<br />
Vijverlandschap,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: C. Van Rek<strong>en</strong><br />
35 x 79 cm.<br />
100.00 / 120.00 Euro<br />
0712<br />
Plaffonier<br />
van messing in de vorm<br />
van e<strong>en</strong> bloem +<br />
wandarmatuur<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0713<br />
Eénpersoonsbed<br />
van koper<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0714<br />
Douv<strong>en</strong> S. (°Schoonhov<strong>en</strong> 1919)<br />
Sneeuwlandschap<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: S. Douv<strong>en</strong><br />
20 x 23 cm<br />
50.00 / 70.00 Euro<br />
0715<br />
Lot van 3 stukk<strong>en</strong> oude tin<br />
waaronder e<strong>en</strong> Empire warmwaterkruik<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0716<br />
Berk<strong>en</strong> aan de rand van e<strong>en</strong> v<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: A. Coninx, 48 x 75 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be