Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0567<br />
Wijwatervat<br />
van tin, ca 1900.<br />
30.00 / 50.00 Euro<br />
0568<br />
Twee x twee kopjes <strong>en</strong> schoteltjes<br />
van veelkleurig goudgehoogd porselein,<br />
1 bordje is toegevoegd.<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0569<br />
Bureelmeubel van metaal<br />
met onderaan twee deur<strong>en</strong><br />
50.00 / 80.00 Euro<br />
0570<br />
<strong>In</strong>trieurzicht<br />
mrt vitrinekast<br />
Olieverf op doek,<br />
Gemonogrammeerd: HLD<br />
58 x 39 cl<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0571<br />
12 grote <strong>en</strong> 12 kleine mess<strong>en</strong> van verzilverd metaal,<br />
Art Deco model<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be