Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0776<br />
Groot Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op doek,<br />
100 x 70 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0777<br />
Ruyt<strong>en</strong>schild (Hollandse school, 19de eeuw.)<br />
Geanimeerd dorpslandschap<br />
Olieverf op doek,<br />
Toegeschrev<strong>en</strong> aan Ruyt<strong>en</strong>schild,<br />
Hollandse School, 19de eeuw.<br />
53 x 64 cm<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0778<br />
Etui<br />
met schaartje<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0779<br />
Christofle (St D<strong>en</strong>is, atelier: zilver <strong>en</strong> verzilverd)<br />
Wijnmandje <strong>en</strong> suikertang<br />
van verzilverd metaal.<br />
Frankrijk: atelier: Christofle<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0780<br />
Fraaie pres<strong>en</strong>teerschaal<br />
in email cloissoné,<br />
Frankrijk, ca 1880.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0781<br />
12 -delig bestek<br />
van verzilverd metaal: bestaande uit vork<strong>en</strong> <strong>en</strong> lepels<br />
Frankrijk, Atelier: Christofle<br />
6 mess<strong>en</strong> zijn toegevoegd.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be