Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0717<br />
Douv<strong>en</strong> S. (°Schoonhov<strong>en</strong> 1919)<br />
Kerk van Peer,<br />
Linoleumsnede, 46/50<br />
Gesigneerd: S. Douv<strong>en</strong><br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0718<br />
Paar lantaarns<br />
ambachtelijk gehamerd koper<br />
Spanje<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0719<br />
Weg aan de rand van het bos<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: C; Van Rek<strong>en</strong><br />
58 x 80 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0720<br />
Salontafel<br />
van eik<strong>en</strong>hout<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0721<br />
Golfsticks,<br />
reproductie<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be