Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0243<br />
Glaz<strong>en</strong> hoge stolp<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0244<br />
Glaz<strong>en</strong> stolp<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0245<br />
Jong meisje<br />
Chromolitho<br />
75.00 / 90.00 Euro<br />
0246<br />
St Martinuskerk van Sint Truid<strong>en</strong><br />
Lithografie van Alexander Schaepk<strong>en</strong>s,<br />
40 x 30 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0248<br />
Twee Galante gezelschapp<strong>en</strong><br />
Twee kopergravures uit de 18de eeuw.<br />
50 x 40 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be