Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0683<br />
Lot tin<br />
50.00 / 70.00 Euro<br />
0684<br />
Zicht op de zes jonkmansstraat te Brussel,<br />
Tek<strong>en</strong>ing,<br />
Gesigneerd: Geo<br />
Gedateerd: 1980<br />
19 x 13 cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0685<br />
Lot van 2 pressepapiers<br />
1 met bloemmotiev<strong>en</strong><br />
de andere met facett<strong>en</strong> geslep<strong>en</strong><br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0686<br />
Voederbak <strong>en</strong> 3 st<strong>en</strong><strong>en</strong> kruik<strong>en</strong>.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0687<br />
tête à tête<br />
van wit goudgehoogd porselein.<br />
Limoges<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be