Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0529<br />
Jong meisje<br />
in terra cotta,<br />
Gesigneerd: J. Dommisse<br />
H = 17 cm<br />
25.00 / 30.00 Euro<br />
0530<br />
Lot diverse kunstboek<strong>en</strong><br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0531<br />
Bestek<br />
van verguld metaal voor 6 person<strong>en</strong><br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0532<br />
5-delige set maatbekers van tin<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0533<br />
Lot aardewerk:<br />
Delfts bord ( hersteld),<br />
Langwerpig bord Nidervillers <strong>en</strong><br />
Delfts plooibord<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0534<br />
Kukri<br />
Ceremonieël zwaard met 2 dolk<strong>en</strong> <strong>en</strong> inlegwerk van zilver<br />
Birma, ca 1920.<br />
L = 91 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be