Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0254<br />
Lot van 6 houtsned<strong>en</strong> uit e<strong>en</strong> Lutherse bijbel,<br />
R<strong>en</strong>aissance tijdvak, 16de eeuw.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0255<br />
Vier modepr<strong>en</strong>t<strong>en</strong><br />
aangekleed met tekstiel<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0256<br />
Lot portrett<strong>en</strong> van vooraanstaande person<strong>en</strong>,<br />
Mezzotint<strong>en</strong> van Lawr<strong>en</strong>ce, 19de eeuw.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0257<br />
Twee lithografieën<br />
met galante gezelschapp<strong>en</strong><br />
in mahoniehout<strong>en</strong> lijst<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be