Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0165<br />
Meisje met mand,<br />
Aquarel,<br />
17 x 14 cm.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0166<br />
Portret van e<strong>en</strong> man,<br />
Olieverf op doek, ca 1800<br />
60 x 50 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0167<br />
Calvarie,<br />
Olieverf op doek,<br />
83 x 57 cm.<br />
500.00 / 700.00 Euro<br />
0168<br />
Stillev<strong>en</strong> met fruit,<br />
Olieverf op paneel<br />
Gesigneerd: Clairson<br />
40 x 30 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0169<br />
Strandzicht<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Walton<br />
38 x 49 cm.<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be