Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0045<br />
Nol<strong>en</strong>s Luci<strong>en</strong> (° Hasselt 1879 - 1954)<br />
Schets van Luci<strong>en</strong> Nol<strong>en</strong>s,<br />
potlood op papier,<br />
7 x 10 cm.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0046<br />
Groot stillev<strong>en</strong> met bloem<strong>en</strong>, fruit <strong>en</strong> papegaai.<br />
Gemaroufleerd;<br />
Gesigneerd: G. Rul,<br />
80 x 110 cm<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
0047<br />
Afrikaanse voorstelling<strong>en</strong>: 3x<br />
Drie potloodtek<strong>en</strong>ing<strong>en</strong><br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0048<br />
Withofs Jan (° 1943)<br />
Preestable cido,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Jan Withofs,<br />
50 x 60 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0049<br />
Twee ruitertaferel<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
20 x 33 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be