22.08.2013 Views

Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0001<br />

Lot decoratieve pr<strong>en</strong>t<strong>en</strong> in pasteltint<strong>en</strong><br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0002<br />

4-delig lot veelkleurig handgeschilderd porselein.<br />

Louis Philippetijdvak, 19de eeuw.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0003<br />

Ligg<strong>en</strong>de kinder<strong>en</strong> van biscuit<br />

2 vingerhoed<strong>en</strong> <strong>en</strong> e<strong>en</strong> fluitvaasje<br />

van porselein<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0004<br />

Panter<br />

in craqueléporselein<br />

Frankrijk, Art Deco tijdvak, ca 1925<br />

B = 47 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0005<br />

Zitt<strong>en</strong>de volksfiguurn<br />

van porselein van Her<strong>en</strong>d<br />

H = 33 cm.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0006<br />

Schemerlamp waarrond dans<strong>en</strong>de figur<strong>en</strong><br />

van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />

Duitsland, ca 1950<br />

( coupe schijnt door bij verlichting)<br />

H = 58 cm.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be