auktion 761 - Bruun Rasmussen
auktion 761 - Bruun Rasmussen
auktion 761 - Bruun Rasmussen
BRUUN RASMUSSEN BREDGADE AUKTION <strong>761</strong><br />
505<br />
505 CD<br />
OLUF HØST<br />
f. Svaneke 1884, d. Gudhjem 1966<br />
Bognemark. Sign. monogram 12-3-56. Olie på lærred. 38 x 61.<br />
DKK 100.000 / € 13.000<br />
215