auktion 761 - Bruun Rasmussen
auktion 761 - Bruun Rasmussen
auktion 761 - Bruun Rasmussen
GRAFIK<br />
621 CD<br />
ENRICO BAJ<br />
621 621<br />
621<br />
f. Milano 1924, d. Varese 2003<br />
Fire kompositioner. Alle sign. Baj, 30/250. Litografier<br />
i farver med glimmer. Bladstørrelse 65 x 92, 69 x 86,<br />
86 x 69 og 86 x 69. (4). DKK 15.000-20.000<br />
€ 2.000-2.700<br />
264 BRUUN RASMUSSEN BREDGADE AUKTION <strong>761</strong><br />
621