22.08.2013 Views

auktion 761 - Bruun Rasmussen

auktion 761 - Bruun Rasmussen

auktion 761 - Bruun Rasmussen

GRAFIK<br />

621 CD<br />

ENRICO BAJ<br />

621 621<br />

621<br />

f. Milano 1924, d. Varese 2003<br />

Fire kompositioner. Alle sign. Baj, 30/250. Litografier<br />

i farver med glimmer. Bladstørrelse 65 x 92, 69 x 86,<br />

86 x 69 og 86 x 69. (4). DKK 15.000-20.000<br />

€ 2.000-2.700<br />

264 BRUUN RASMUSSEN BREDGADE AUKTION <strong>761</strong><br />

621