03.03.2013 Views

AUCTION 115 - Bruun Rasmussen

AUCTION 115 - Bruun Rasmussen

AUCTION 115 - Bruun Rasmussen

NB : AFHENTNING AF KØBTE EFFEKTER SENEST 29. AUGUST 2008<br />

80 CD<br />

Camillo Verno,<br />

f. Campertogno 1870, d. 1942<br />

Italiensk bjerglandskab med unge<br />

kvinder. Sign. C. Verno. Olie på lærred.<br />

140 x 110. DKK 40.000<br />

€ 5.400<br />

80<br />

14 BRUUN RASMUSSEN VEJLE AUKTION <strong>115</strong>